Recenzja Softonic

Школа Выживания: Twój przewodnik po przetrwaniu każdej sytuacji

Школа Przetrwania to darmowa aplikacja na Androida opracowana przez TellStory, która należy do kategorii Edukacja i & Referencje, a konkretnie do kategorii Książki. Ta aplikacja ma na celu przygotować Cię do nieoczekiwanych sytuacji i dostarczyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby przetrwać. Oferuje odpowiedzi na różne pytania, takie jak jak zasnąć, jak przejść rozmowę kwalifikacyjną i jak uniknąć strefy przyjaciół. To, co wyróżnia tę aplikację, to również informacje dotyczące przetrwania w przypadku sytuacji awaryjnych, takich jak wypadki, ataki huliganów, pożary, tsunami, a nawet wybuchy granatów. Bez względu na to, czy planujesz wycieczkę na kemping czy po prostu chcesz być przygotowany na najgorsze, ta aplikacja jest kompleksowym przewodnikiem, który pomoże Ci przetrwać w każdej sytuacji.

Aplikacja zawiera bogactwo informacji, które są zorganizowane w sposób przyjazny dla użytkownika. Odpowiedzi są zwięzłe i łatwe do zrozumienia, co sprawia, że są dostępne dla każdego. Aplikacja ma również funkcję wyszukiwania, która umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Aplikacja jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi technikami przetrwania. Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja jest niezbędna dla każdego, kto chce być przygotowany na każdą sytuację, jaką życie może rzucać na niego.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Школа Выживания

Czy próbowałeś Школа Выживания? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.